- DeLock

- Конектори: 1 x HDMI-A мъжко > 1 x HDMI-A мъжко
- High Speed HDMI спецификация
- Оптичен кабел с ниски загуби на сигнала
- Не се влияе от електромагнитни смущения
- Диаметър на кабела: прибл. 5.4 мм
- Позлатени конектори
- Фиксирана посока на сигнала
- Предаване на аудио и видео сигнали
- Скорост на трансфер на данни до 48 Gbps
- Резолюция до: 7680 x 4320 при 60 Hz
3840 x 2160 при 144 Hz
(в зависимост от системата и свързания хардуер)
- Поддържа HDR
- Поддържа HDCP 1.4 и 2.2
- Поддържа ARC (Audio Return Channel)
- Цвят: черен
- Дължина вкл. съединители: прибл. 25 м
- Конектори: 1 x HDMI-A мъжко > 1 x HDMI-A мъжко
- High Speed HDMI спецификация
- Оптичен кабел с ниски загуби на сигнала
- Не се влияе от електромагнитни смущения
- Диаметър на кабела: прибл. 5.4 мм
- Позлатени конектори
- Фиксирана посока на сигнала
- Предаване на аудио и видео сигнали
- Скорост на трансфер на данни до 48 Gbps
- Резолюция до: 7680 x 4320 при 60 Hz
3840 x 2160 при 144 Hz
(в зависимост от системата и свързания хардуер)
- Поддържа HDR
- Поддържа HDCP 1.4 и 2.2
- Поддържа ARC (Audio Return Channel)
- Цвят: черен
- Дължина вкл. съединители: прибл. 25 м
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Кабел |
| Цвят | Черен |
| Конектор 1 | HDMI мъжко |
| Конектор 2 | HDMI мъжко |
| Макс. резолюция | 8K (7680 x 4320) - 60 Hz |
| Дължина кабел | 25 м |
| Тегло | 1.56кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина (m) | 25 m |
| Максимална резолюция | 8K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.1 |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Поддръжка на HDR | Да |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
| Тегло | 1.56кг |
Оптичен кабел Delock 8K HDMI 25m
Насладете се на невероятна 8K резолюция при 60 Hz на разстояние до 25 метра без загуба на сигнал. Този хибриден оптичен кабел съчетава надеждността на медта за захранване с оптични влакна за ултрависок честотен диапазон, което го прави идеален за професионални AV инсталации, дигитални табели и домашно кино.
Ключови Предимства
- Ултрадълго разстояние — Предава 8K сигнал до 25 метра без загуба или смущения.
- Висока честота на опресняване — Поддържа 8K@60Hz и 4K@120Hz за плавно движение.
- Бъдеще-устойчив — Съвместим с HDMI 2.1, 48 Gbps честотна лента, HDR и eARC.
- Издръжлив дизайн — Тънък, гъвкав кабел с позлатени конектори и устойчив на корозия корпус.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина | 25 m |
| Максимална резолюция | 8K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.1 |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Поддръжка на HDR | Да |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
Какво има в кутията
- Оптичен кабел Delock 8K HDMI 25m
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





